Техніка Безпеки Асептік-Спеціаль

Асептік-Спеціаль

 

1. ЗАСТЕРЕЖНІ ЗАХОДИ ПРИ РОБОТІ ІЗ ЗАСОБОМ «АСЕПТИК-СПЕЦІАЛЬ»

       

 1.1. Засіб застосовувати тільки для зовнішнього використання. Не приймати всередину!

 1.2. Уникати попадання засобу в очі!

1.3. Уникати попадання засобу на пошкоджену шкіру та слизові оболонки.

1.4. Спирти, що входять до складу засобу, є легкозаймистими. Не допускати контакту засобу з відкритим вогнем і  включеними нагрівальними приладами. Не палити!

1.5. Засіб зберігати в щільно закритих флаконах, окремо від ліків, в місцях, які недоступні  для дітей, у критих вентиляційних складських приміщеннях при температурі від – 5 ºС до + 30 ºС, подалі від нагрівальних приладів, відкритого вогню і прямих сонячних променів.

1.6. Використання засобу поза строком придатності забороняється.

1.7. Засіб, що пролився, необхідно адсорбувати утримуючою рідину речовиною (пісок, силікагель). Не використовувати горючі матеріали (тирсу, стружку та ін.)! Залишки засобу змити великою кількістю води.

1.8. При витіканні або розливі великої кількості засобу його прибирання проводять, використовуючи спецодяг і засоби індивідуального захисту: шкіри рук -гумові рукавички, очей – герметичні захисні окуляри, органів дихання -універсальний респіратор типу     РПГ-67 або РУ-60М з патроном марки В.

1.9.Заходи із захисту навколишнього природного середовища: не зливати нерозведений засіб у каналізацію та рибогосподарські водойми.

 

2. ЗАХОДИ ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ ПРИ ОТРУЄННІ

             

2.1. При потраплянні засобу в очі їх негайно рясно промивають проточною водою і  закапують 30%  розчином сульфацилу натрію (альбуциду). При необхідності звернутися до окуліста!

2.2. При потраплянні засобу  у шлунок рясно промити шлунок водою кімнатної температури. Потім дати випити декілька склянок води із додаванням адсорбенту  (наприклад, 10-15 подрібнених таблеток активованого вугілля на склянку води). При необхідності звернутися до лікаря.