Перший Міжнародний саміт з промислових огірків.

Нунем, Нідерланди, 29 січня 2015 року – з метою подальшого підвищення продуктивності та розширення міжнародної торгівлі, без шкоди для екології, виробництво промислових огірків потребує покращення із раціональним використанням ресурсів. 27, 28 та 29 січня цього року на першому Міжнародному саміті з промислових огірків у містечку Нунем, що в Нідерландах, зібралося понад 50 фахівців, компаній та представників країн з усього світу, де вирощуються промислові огірки, для того, щоб обговорити тематичні питання та з’ясувати, які можуть постати проблеми та можливості їх вирішення. Саміт з промислових огірків, який організував підрозділ «Овочеве насіння» субконцерну «Байєр КропСайєнс» (BayerCropScienceVegetableSeeds), тривав два з половиною дні і мав на меті розробку нових концепцій з широкого кола питань – від агрономічних проблем, таких як комплексні заходи боротьби з бур’янами та шкідниками, програми вимог виробничо-збутового ланцюжка, і до способів взаємодії у виробничих ланцюжках та співпраці з відповідальними за якість продукції промоутерами. Доповідачі саміту поділилися власним досвідом і баченням та презентували нові підходи, спрямовані на стимулювання нового способу сприйняття та вирішення проблем на міжнародному ринку промислових огірків.
«Перший міжнародний саміт з промислових огірків розкрив багато викликів, що стоять перед галуззю. Так виробники промислового огірка в Німеччині працюють дуже ефективно і досягають найвищих врожаїв огірка. Але через зростання витрат на оплату праці вони шукають нових методів вдосконалення технологій вирощування огірка разом з «Байєр» та в кооперації з іншими країнами, – каже Андрій Демянів, спеціаліст по промисловому огірку підрозділу «Овочеве насіння» в Україні. – Туреччина та Індія, які досить сильно інтегровані в Європейський бізнес промислового огірка, вивчатимуть питання про поліпшення методів поливу для підвищення ефективності використання водних ресурсів. Таким чином, зараз досить сприятлива можливість для країн Східної Європи інтегруватися в глобальне співтовариство виробників промислового огірка».

Компанія «Байєр КропСайєнс» бере активну участь у дискусії та прагне знайти та опанувати спільний підхід до вирішення означених питань. «Інновації та нові технології можуть відігравати провідну роль у розвитку процесу культивації промислових огірків, – говорить Джон Віллемс, керівник міжнародного департаменту маркетингу та продажів підрозділу «Овочеве насіння» субконцерну «Байєр КропСайєнс» (BayerCropScienceVegetableSeeds). – Ми пропонуємо свій комплексний досвід у галузі насіння та селекційних ознак культур, засобів хімічного та біологічного захисту врожаїв, а також інноваційний портфель продукції для задоволення господарських потреб наших клієнтів. Ми прагнемо до співпраці та міцних партнерських стосунків з представниками рослинницької галузі та учасниками виробничо-збутового ланцюжку по всьому світу з метою пошуку нових шляхів сприяння розвитку виробництва та споживання промислових огірків».

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

Вы должны войти Авторизованы чтобы оставить комментарий.