Про компанію

Шановні панове!

Багатопрофільне Науково-Виробниче Товариство з Обмеженою Відповідальністю «Ельта-ЛТД»    є ексклюзивним, офіційним представником  лідера з виробництва та продажу  засобів для дезінфекції, дезінсекції  та дератизації компанії  «ДЕЗСНАБ-ТРЕЙД».

«Ельта-ЛТД»  пропонує своїм клієнтам не тільки більш ніж 20 найменувань  продукції виробництва  головної компанії – концентрати, готові препарати, гелі, нетоксичні пастки і клейові маси, готові приманки всіх видів; засоби дезінфекції та стерилізації, шкірні антисептики і рідке мило з дезінфікуючим ефектом та інш., а ще й багато продукції світових виробників, які в свою чергу є стратегічними партнерами компанії.

Всі засоби, які представляє наша компанія на українському ринку легальні, та мають реєстраційні та дозвільні документи щодо використання їх на території України. Також впродовж 2009-2014 років, Міністерством Охорони Здоров’я України та державною Санітарно-епідеміологічною Службою України були розроблені «Методичні Вказівки» щодо застосування засобів для дезінфекції, дезінсекції та дератизації що ще раз підтверджує високу якість та ефективність використання зазначених препаратів.

Ціна є одним з головних аргументів при виборі постачальника. Враховуючи те, що основними замовниками нашої продукції є державні установи, тому ми завжди, намагаємось підтримувати оптимальне співвідношення ціна/якість. А при довгостроковому співробітництві споживач вправі розраховувати на індивідуальні умови співпраці.

Ми впевнені що  Товариство  з Обмеженою Відповідальністю «Ельта-ЛТД» стане Вашим надійним постачальником/партнером.  Тому ми  готові до діалогу з Вами що до нашої співпраці. Ми готові до обговорення умов постачання  продукції  та надати Вам зразки.