Фонд компанії Bayer підтримує волонтерські проекти співробітників .

Новий етап фінансування: 280 000 євро для 78 соціальних проектів в 42 країнах
Починаючи з 2007 року, фінансова допомога в розмірі 1,6 млн євро допомогла реалізувати 433 проекту по всьому світу

Волонтерська програма фонду була запущена в 2013, ювілейному для компанії Bayerроці. Успіх програми дозволив її продовжити. До кінця 2014 року відбіркова комісія фонду Bayer Cares Foundation виділила 78 грантів у розмірі до 5000 євро кожен для реалізації нових проектів в 42 країнах світу. Фінансування отримали проекти, в яких співробітники компанії в якості волонтерів прагнули покращити умови життя в містах та інших населених пунктах, в яких Bayer веде свою діяльність.

Продовженням волонтерської програми, що стартувала в ювілейному 2013 році, є новий етап фінансування фондом Bayer Cares Foundation волонтерських ініціатив, на які виділено близько 280 тисяч євро. Програма допоможе реалізувати інноваційні ідеї, спрямовані на поліпшення охорони здоров’я, освіти, а також інші соціальні потреби. З 2007 року за підтримки фонду було запущено 433 подібних проектів в 59 країнах, загальна сума фінансування яких склала близько 1,6 млн євро.

«Залучення наших співробітників в соціальні проекти по всьому світу неймовірно вражає», – говорить Майкл Кеніг, член Правління Bayer AG, який відповідає за управління персоналом, технологіями та сталим розвитком, а також є членом Виконавчого комітету фонду Bayer Cares Foundation. «Ми з радістю надаємо підтримку співробітникам у реалізації їх добровільних зобов’язань перед суспільством. Реалізуючи соціальні проекти, не пов’язані з основною роботою, вони показують себе зразковими представниками компанії і втілюють в життя нашу місію – «Bayer: наука в ім’я кращого життя».

В рамках нового етапу програми фінансування отримають проекти з 42 країн світу

Європа: Австрія, Болгарія, Чехія, Франція, Німеччина, Греція, Італія, Молдова, Португалія, Румунія, Росія, Іспанія, Туреччина, Україна
Північна, Центральна і Південна Америка: Аргентина, Бразилія, Канада, Колумбія, Коста-Ріка, Домініканська Республіка, Еквадор, Сальвадор, Гватемала, Гондурас, Мексика, Нікарагуа, Перу, США, Венесуела
Африка: Кенія, Марокко, Південна Африка
Азія і Середній Схід: Китай, Індія, Ізраїль, Казахстан, Малайзія, Пакистан, Саудівська Аравія, В’єтнам
Австралія і Нова Зеландія

Компанія Bayer в Україні увійшла в список переможців – найближчим часом двоє співробітників отримають гранти для реалізації своїх волонтерських проектів.
Один проект спрямований на підвищення якості освіти студентів вищих навчальних закладів України шляхом залучення їх до міжнародних стандартів фінансової освіти, зокрема, у сфері фінансів та інвестицій. Другий проект спрямований на поліпшення надання комплексної допомоги дітям-інвалідам в реабілітаційному центрі.

Фонд Bayer Cares Foundation

Фонд Bayer Cares Foundation створений інноваційною компанією Bayer для поліпшення соціального добробуту. Пріоритетні завдання Фонду – ініціювання, просування та партнерство заради інновацій на межі інтересів промисловості та соціального сектору. Спонсорські програми Фонду орієнтовані на людей – їх спрямованість на покращення добробуту суспільства і безліч ідей щодо задоволення соціальних потреб допомагають справлятися з кризовими ситуаціями. Фінансування Фондом різних соціальних проектів – центральний елемент глобальних соціальних зобов’язань компанії Bayer. Сума фінансування досягає 50 млн євро щорічно, головний акцент робиться на просування наукової освіти і передових досліджень, а також на поліпшення медичного обслуговування та задоволення основних соціальних потреб людей у населених пунктах, в яких компанія Bayer веде свою діяльність.

Сайт компанії Bayer
www.bayer.ua
Дізнатися більше про фонд Bayer Cares Foundation можна за адресою:
www.bayer-foundations.com

Для користувачів соціальних мереж:
Відвідайте сторінку компанії Bayer на Facebook: www.facebook.com/Bayer
Слідкуйте за новинами компанії Bayer на Twitter: www.twitter.com/Bayer
Контакти:
Олена Антонова
E-mail: Olena.antonova@bayer.com
Володимир Гупан
E-mail: Volodymyr.gupan@bayer.com

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.