Bayer HealthCare запрошує медичні стартапи в акселератор Grants 4Apps

Київ, 09 квітня 2015 р. — Bayer HealthCare (BHC) запрошує стартапи у сфері медицини з усього світу на другий цикл акселератора Grants4Apps. Ідеї проектів приймаються з 1 квітня по 31 травня 2015 року. Заявки можуть подавати як зовнішні стартапи, так і співробітники Bayer.

 

У 2014 році програма Grants4Apps (G4A) Accelerator вперше відкрила свої двері для стартапів в області інформаційних та технологій в охороні здоров’я – ініціатива виявилася досить успішною. Цього року програма відкривається не тільки для зовнішніх учасників, але і для співробітників компанії.

 

«Ми шукаємо технології та ІТ-рішення в сфері охорони здоров’я, які розширять можливості пацієнтів і лікарів – мобільні додатки, сервіси, натільні пристрої, медичні прилади, програмне забезпечення», – говорить керівник проекту доктор Хесус дель Вальє. Вітається будь-яка інтегрована технологія нового покоління, яка підтримує дотримання вказівок, діагностику, терапевтичний контроль або профілактику: «Немає меж для творчості».

 

Заявки приймаються до 31 травня 2015 рокувключно. У червні експертне журі обере п’ять переможців, які будуть запрошені до програми Accelerator на 3,5 місяців – з серпня по грудень 2015 року – на території кампуса BHC в Берліні. Стартапам буде надано робочий простір на 3-5 чоловік, наставництво та поради експертів з розвитку бізнесу, дослідженнями ринку, фінансового планування та подачі пропозицій для інвесторів. Також обрані учасники отримають фінансування на суму 50 000 євро (для зовнішніх стартапів) та 35 000 євро (для стартапів, заснованих співробітниками Bayer).

 

Метою стартапів в цій програмі є подальший розвиток їхнього продукту та бізнес-моделі зі створенням можливості для залучення фінансування з інших джерел після завершення програми.

 

Величезний успіх програми в 2014 році привів до того, що організатори розширили географію: тепер брати участь можуть не тільки стартапи з Європи, а й з усього світу, за винятком США. І крім зовнішніх учасників, всі співробітники компанії Bayer також матимуть можливість представляти власну компанію.

 

«Це абсолютно новий підхід до зміцнення культури інновацій в нашій компанії. Ми створюємо можливість для колег Bayer, які хочуть дізнатися про культуру стартапів з перших рук і привнести цей дух у свої команди», – пояснює Йоханнес Шумбель, керівник CAO Organization & Information.

 

«Програма Accelerator перевершила наші очікування в усіх відношеннях: від кількості заявок до ентузіазму п’яти команд-переможців, фантастичної підтримки з боку наших колег і менеджерів Bayer та визнання її громадськістю, – говорить дель Вал`є. – Особисто я не можу дочекатися відкриття G4A Accelerator, та ми з нетерпінням чекаємо від вас ідей для початку чудових проектів у 2015 році».
 
Заявки на реєстрацію стартапів доступні на веб-сайті Grants4Apps до 31 травня 2015
 
Про компанію Bayer HealthCare
 
Bayer AG – це глобальна компанія з ключовими компетенціями в області охорони здоров’я, сільського господарства і високотехнологічних матеріалів. Bayer HealthCare, підгрупа Bayer AG з щорічним обсягом продажів приблизно 20 млрд. євро (2014 р.) – одна з лідируючих в світі інноваційних компаній в галузі охорони здоров’я та виробництва продуктів медичного призначення. Вона базується в м.Леверкузен (Німеччина). У компанії представлені такі підрозділи як Animal Health, Consumer Care, Medical Care і Pharmaceuticals. Мета Bayer HealthCare – відкривати, розробляти, виробляти і здійснювати маркетинг продуктів, які поліпшать здоров’я людей і тварин у всьому світі. У компанії Bayer HealthCare працює 60 700 співробітників (станом на 31 грудня 2014), її представництва є більш ніж в 100 країнах світу. З додатковою інформацією можна ознайомитися на сайті http://healthcare.bayer.com
 
Про компанію Bayer
 
Bayer – міжнародний концерн зі спеціалізацією в галузі охорони здоров’я, сільського господарства і високотехнологічних матеріалів. Як інноваційна компанія, Bayer задає тенденції розвитку наукоємних галузей. Продукти і послуги компанії спрямовані на благо людей і поліпшення якості життя.Bayer дотримується принципів сталого розвитку і виступає як соціально і етично відповідальна компанія. У 2014 році чисельність співробітників концерну склала 118 900 чоловік, обсяг продажів – 42,2 млрд євро. Витрати на дослідження і розробки – 3,6 млрд євро.

 

В Україні компанія Байєр працює з 1992 року. Команда з понад 500 професійних співробітників працює для того, щоб представити свої знання та інновації в галузі фармацевтичних продуктів, засобів захисту рослин і високотехнологічних матеріалів. Додаткова інформація: http://www.bayer.ua
 
Контакти:
Олена Антонова
Володимир Гупан
 
Прогностичні заяви 
Цей прес-реліз може містити прогностичні заяви, складені виходячі з існуючих припущень та прогнозів, зроблених керівництвом концерну «Байер» та його підрозділів. Усі відомі або невідомі ризики, невизначенність та інші фактори можуть призвести до значних розходжень між дійсними результатами майбутніх періодів, фінансовою ситуацією, розвитком або роботою компанії та вказаними тут оцінками. Ці фактори містять в собі ті, які обговорювались у відкритих звітах компанії «Байер», які можна знайти на веб-сторінці компанії «Байер» за посиланням www.bayer.com. Компанія не несе відповідальності за оновлення цих прогностичних заяв або приведення їх у відповідність з майбутніми подіями або обставинами.

 

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.