Байєр відкриває інтерактивний проект «Наука заради кращого життя»

6 листопада 2014 в «Мистецькому Арсеналі» пройшло урочисте відкриття інтерактивної виставка «Наука заради кращого життя». Це унікальна подія, під час якої представлені інновації та винаходи, впроваджені компанією «Байєр» за 150 років. Цей проект був представлений більш ніж в 30 містах по всьому світі на п’яти континентах. Тепер унікальну виставку «Наука заради кращого життя» можна буде відвідати в Києві. Інноваційна експозиція дозволить не тільки дізнатися про досягнення науки в охороні здоров’я, сільському господарстві та виробництві високотехнологічних матеріалів, а й по-справжньому познайомитися з ними.

Місія компанії «Байер: Наука заради кращого життя» і це основний мотив виставки. Завдяки їй у відвідувачів є унікальна можливість побачити і відчути, як «Байєр» покращує якість життя людей у всьому світі. Виставка зосереджується на темах охорони здоров’я, сільського господарства і високотехнологічних матеріалів.

У більшості музеїв відвідувачів завжди попереджають «Руками не доторкатися», однак на виставці «Байєр» це правило не працює. Навпаки: стенди компанії – мікроскопи, діджитал ігри, тепловізори та багато іншого – все це створено заради того, щоб відвідувач доторкнувся до інновацій особисто і оцінив їх у роботі. Згідно концепції, виставки містить в собі елементи розваг і мотивує людей до взаємодії з експонатами.

«Більшість людей в Україні мало знає про діяльність нашої компанії. Деякі вважають, що ми займаємося тільки охороною здоров`я, інші – сільським господарством, треті – полімерами та фарбами. Але, мало хто знає, що «Байєр» насправді – концерн з трьома напрямками діяльності однаково важливими для поліпшення якості життя людей в усьому світі. Мета виставки показати наш бізнес як єдине ціле, як компанію, яка щодня проводить інноваційні дослідження та впроваджує їх у наше з Вами життя, тим самим покращуючи його», – пояснив Генеральний директор компанії «Байер» в Україні, Хрістоф Хенце.

«Для нас важливо донести до широкої громадськості, і показати в оригінальній формі нашу місію, якій кожен день у своїй роботі слідують співробітники «Байєр» по всьому світi – Наука заради кращого життя» – додав Хенце.

В урочистому відкритті виставки взяла участь Ганна Старостенко, заступник голови КМДА з гуманітарних питань. «Київська міська влада підтримує тих, хто будує суспільство знань, адже наука має стати локомотивом для розвитку держави. І ця виставка дає можливість киянам побачити та доторкнутися до переходових технологій, досягнень в науці, які беззаперечно стали частиною нашого з Вами життя»- відмітила Ганна Вікторівна.

Інтерактивна експозиція буде представлена ​​для широкого загалу з 8 по 9 листопада в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» за адресою вулиця Лаврська 12. Вхід для відвідувачів вільний.

Про інтерактивний проект «Наука заради кращого життя»

Виставка представлена ​​21 стендом висотою до двох метрів кожний. На кожному з них зображена велика літера. Всі разом вони складають місію компанії Bayer: «Science For A Better Life» (Наука заради кращого життя). Кожна літера символізує собою тему, пов’язану з компанією Bayer: від букви «A», що означає «Aspirin» (Аспірин), «E», що означає «Energy Efficient Mobility» (Енергоефективна мобільність) і до букви «S», що означає «Science» (Наука).

Відвідуючи виставку, можна буде взяти участь у вікторині на тему боротьби з комахами-шкідниками та бур’янами за допомогою продукції «Байєр», або скласти правильні «цеглинки» в ДНК пшениці для того, щоб заблокувати ген стресу у рослини і зробити його більш стійким до зовнішніх факторів. Літера «C» означає здоров’я серцево-судинної системи. Особливе значення приділяється неймовірній силі серця, яке з кожним із 80 ударів в хвилину перекачує 200 мілілітрів крові по нашому організму. Відвідувачі можуть також робити таку вправу, стискаючи маленький м’яч. Таким чином можна відчути, що навіть для такого елементарного руху серцю доводиться докладати великих зусиль.

Про компанію «Байєр»

Bayer – міжнародний концерн зі спеціалізацією в галузі охорони здоров’я, сільського господарства і високотехнологічних матеріалів. Як інноваційна компанія, Bayer задає тенденції розвитку наукоємних галузей. Продукти та послуги компанії спрямовані на благо людей і поліпшення якості життя. Водночас група компаній прагне створювати цінність своєї продукції на основі впровадження інновації, економічного зростання і високої прибутковості. Bayer дотримується принципів сталого розвитку та виконує свої соціальні та етичні обов’язки в якості корпоративного громадянина. У 2013 фінансовому році чисельність співробітників концерну склала 113200 осіб, обсяг продажів – 40,2 млрд євро. Капітальні витрати склали 2,2 млрд євро, витрати на дослідження і розробки – 3,2 млрд євро. Докладніша інформація доступна за адресою www.bayer.com

В Україні компанія «Байєр» працює з 1992 року. Команда з понад 480 професійних співробітників працює для того, щоб представити свої знання та інновації в галузі фармацевтичних продуктів, засобів захисту рослин і високотехнологічних матеріалів. Додаткова інформація: www.bayer.ua

Відділ коммунікацій ТОВ «БАЙЄР»:
Олена Антонова
Моб. 0504158341,
-mail: olena.antonova@bayer.com
Володимир Гупан
моб. 0952758972
e-mail: volodymyr.gupan@bayer.ua

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.