B2B Робота з малим та середнім бізнесом

post-img16За останні роки компанією БНВ ТОВ « Ельта -Лтд » був напрацьований «золотий» фонд – мережу партнерських фірм і підприємців , яка практично покриває всі регіони України . Ці представники малого та середнього бізнесу використовують самі і забезпечують реалізацію наших засобів для професійного використання іншими споживачам в регіонах. Завдяки широкому покриттю регіонів наша компанія забезпечувала стабільний і стійкий імпорт в Україну засобів компанії ДЕЗСНАБ -Трейд . Так само нами сформована необхідна матеріальна база і логістична інфраструктура супроводу імпорту до кінцевого споживача .
Важливим напрямом, який розвивається останнім часом , є розширення сфери застосування в Україні імпортованих нами засобів.
У 2012 – 2013рр БНВ ТОВ « Ельта -Лтд » , як офіційний імпортер , провело реєстрацію і імплементацію правил для використання препаратів Ді – Хлор , Міксамін і дезактив М на залізничному транспорті та метрополітені. Це відкрило компанії нові можливості не тільки брати участь у централізованих закупівлях а й офіційно поставляти наші засоби компаніям , які надають послуги мийки вокзалів і вагонів.